20 września, 2021

Meblu

Lifestyle Blog

Do czego służy masturbator analny?

Masturbator analny to taka wtyczka. Zwykle ma szpiczasty typ. Umieszcza się go w pupie, aby dać przyjemności oraz podniecenia czy przygotować ciało do stosunku analnego. Nie jest tak długi, jak wibratory lub dilda. Zmniejsza się na jednym spośród krajów. Okrągły typ ma niewątpliwie na celu uproszczenie wprowadzenia go w siebie do końca. Wymiary oraz kształty korków analnych stosowane są, aby były pewnymi zabawkami. Zmniejszają zagrożenie zniszczeń wrażliwych części ciała, jak odbyt lub esica. O ile jedynie wykorzystujemy go pewnie oraz z głową, na pewno nic nam się nie stanie.

Co to jest masturbator analny

Masturbator analny zwany też często zatyczką odbytową jest rodzajem gadżetu seksualnego, zazwyczaj o niewielkich rozmiarach. Zatyczki analne mają często stożkowaty rozmiar oraz są spłaszczone z jednej strony. Spłaszczona strona może być też w wielu formach, na rynku możesz znaleźć między innymi korki odbytowe zakończone diamentem, przyssawką czy chociażby ogonem – coś w stylu lisiej kity.

Masturbator analny – do czego służy?

Zabawka do stosunku analnego popularna pod nazwą masturbatora analnego, to jeden spośród najpopularniejszych gadżetów znajdujących wykorzystanie pośród miłośników zabaw odbytowych. Ów erotyczny gadżet zdobył popularność nie jedynie pośród osób, jakie upodobały sobie erotyczne rozrywki w stylu BDSM. Jeszcze chętniej sięgają po nie odważne kobiety i otwarci mężczyźni pragnący spróbować czegoś odmiennego. Stymulacja okolic odbytu nie stanowi dzisiaj tabu. Nie zaskakuje zatem wzrastająca popularność zabawki w kształcie małego stożka.

Sam artykuł wytwarzany jest z najrozmaitszych produktów. Do najpopularniejszych należą owe wykonane z silikonu medycznego, stali kwasoodpornej, natomiast również szkła lub gumy. Jeszcze rzadziej tymczasem można napotkać rodzaje drewniane. Prócz tego dużą sławą cieszą się też zatyczki nadmuchiwane. Dzięki temu dopasuje się je doskonale do danych wymagań. Także zapewniają podniesienie jej objętości zaraz po samej aplikacji. Wybrane także wyposaża się w przyssawki, co pozwoli umieścić je do gładkich przestrzeni jak ściana lub posadzka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *