Jak hybryda wpływa na paznokcie?

Paznokcie hybrydowe (lub „francuskie”) to nowy, gorący trend w sztuce paznokci, ale czy są one tylko przemijającą modą, czy też mogą być naprawdę częścią Twojego codziennego wyglądu? Przekonajmy się! Popularność hybryd bierze się z ich prostoty. Są one łatwiejszym sposobem na wyeksponowanie końcówek paznokci i nadanie im gotowego wyglądu bez konieczności stosowania akrylu. To sprawia, że są one popularne wśród osób o krótkich, poszarpanych i/lub zakrzywionych płytkach paznokciowych, ale nie oznacza to, że każdy powinien je wypróbować.

Chociaż lakier hybrydowy może utrzymać się do dwóch tygodni (w porównaniu do akryli, które zazwyczaj utrzymują się przez jeden tydzień), nie oznacza to, że musisz mieć go na sobie tak długo. Niektóre osoby mogą pokochać swoje hybrydy tak bardzo, że chcą je nosić cały czas. Jeśli jednak szukasz zmiany koloru lub wzoru lakieru po tygodniu lub dwóch, możesz nie być w stanie zrobić tego tak łatwo, jak w przypadku tradycyjnego lakieru.

Dostosowywanie kolorów jest tym, co sprawia, że hybryda jest tak atrakcyjna: można mieszać różne kolory, a nawet dodać brokat, aby dać swoim paznokciom trochę dodatkowego bling! Chociaż na początku może to być zabawne, ważne jest, aby pamiętać, że warstwa koloru na naturalnym paznokciu sprawi, że będzie on bardziej błyszczący. Więcej na: stylishbasket.pl