Kiedy udekorować dom na święta?

Kiedy udekorować dom na święta? Dekorowanie jest kluczową częścią sezonu świątecznego, i ważne jest, aby wiedzieć, kiedy zacząć. Istnieją różne szkoły myślenia na ten temat, i nie ma jednej dobrej odpowiedzi.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli lubisz mieć dużo czasu, aby cieszyć się swoimi dekoracjami, zanim zostaną one spakowane na kolejny rok, to będziesz chciał poczekać dłużej przed umieszczeniem dekoracji świątecznych. Z drugiej strony, jeśli brakuje Ci wolnego czasu, lub jeśli wolisz mieć więcej różnorodności w swoich domach dekoracje świąteczne z roku na rok, to rozważ uzyskanie head startu na swojej dekoracji świątecznej.

Nie martw się o to, aby wszystko zrobić w jeden weekend, albo. To jest całkowicie w porządku, aby zostawić niektóre rzeczy do góry przez Nowy Rok, a nawet przez Walentynki. W rzeczywistości może to być całkiem ładne, jeśli masz evergreeny (prawdziwe lub sztuczne) jako część swojego wyświetlacza. Możesz również utrzymać niektóre światła dłużej niż inne (i zawsze upewnij się, że wszelkie elektryczne dekoracje są odłączone od prądu, kiedy nie korzystasz z nich).

Główną rzeczą do rozważenia jest to, ile czasu chcesz spędzić na dekorowaniu (i de-dekorowaniu) z roku na rok. Więcej na: gardenyard.pl