20 września, 2021

Meblu

Lifestyle Blog

Kiedy warto wybrać bezdotykowy dozownik?

Wybierając dozownik do mydła nie zwracamy uwagi na parę istotnych spraw. Nierzadko ze względu na cenę wybieramy zbiorniki na mydło dolewane, bowiem wydaje nam się, iż jest to niezwykle efektywne oraz odpowiednie wyjście. Natomiast analizując wszelkie za oraz przeciwko okazuje się, iż dozownik na mydło dolewane ma więcej wad aniżeli korzyści. Największą wadą takich dozatorów jest brak czystości oraz możliwości monitorowania zużycia. Zbiorniki na mydło nie są dobrze czyszczone ani dezynfekowane, poprzez to w środku znajduje się niezwykle wiele zarazków. Należałoby zdecydować się zwłaszcza na bezdotykowy dozownik.

Siła niewielkich akcesoriów – bezdotykowy dozownik do mydła

Na najistotniejsze elementy wyglądu toalety z pewnością składają się wszelkie stałe elementy wykończenia, natomiast więc glazura, ceramika łazienkowa, meble. To od nich zależy w największym stopniu to, jak będzie prezentowało się to miejsce. Każdą toaletę można także uzupełnić o niewielkie szczegóły ozdobne oraz akcesoria. Takie bardzo przydatne drobnostki to pomiędzy innymi stojak na papier toaletowy lub innowacyjny automatyczny bezdotykowy dozownik mydła, jaki może udekorować blat szafki pod umywalkę.

Zupełnie bezdotykowe

Dozowniki płynu do dezynfekcji mają wielką przewagę nad tradycyjnymi butelkami preparatu czyszczącego czy dozownikami obsługiwanymi stopą. W przeciwieństwie do konkurencji można je stosować zupełnie bez ich dotykania. Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić dłonie pod dyszą. Dozownik automatycznie spryska ręce wystarczającą ilością roztworu do dezynfekcji czy nałoży mydło w płynie. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu określonych receptorów. Są to czujniki ultradźwiękowe czy sensory podczerwieni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *