Jak zaplanować świąteczne porządki?

Kiedy byłem dzieckiem, moja mama zwykła umieszczać świąteczne dekoracje zaraz po zakończeniu Halloween. Dom byłby ozdobiony girlandami, wieńcami i światłami, a my bylibyśmy otoczeni tym wszystkim przez cały miesiąc między Halloween a Bożym Narodzeniem.

W dzisiejszych czasach odeszliśmy od tej tradycji, ale nie mogę się nadziwić, że coś straciliśmy. Przez rozłożenie pracy dekoracji na święta, daliśmy sobie możliwość, aby uzyskać to wszystko na raz – a potem zdajemy sobie sprawę, jak wiele pracy podjęliśmy i to nas przytłacza.

Nie ma nic złego w ustawieniu dobrego planu w ruchu, jak tylko zaczniesz myśleć o swojej dekoracji wakacyjnej. Możesz nawet mieć ulubiony czas w roku, aby to zrobić-budup do Dziękczynienia jest idealny czas, aby rozpocząć na jesiennych dekoracji (wiem, że jestem winny tego), podczas gdy Sylwester daje jedną ostatnią szansę, aby upewnić się, że twój wystrój wakacyjny jest po prostu prawo przed wprowadzeniem nowego roku. Nawet jeśli nie jesteś jednym, który naturalnie dostaje się do ducha wakacji wcześnie, choć, myślę, że jest coś naprawdę specjalnego o pozostawieniu swojej przestrzeni udekorowanej przez Boże Narodzenie rano. W ten sposób, możesz cieszyć się swoim świeżo…

Więcej na: totalnyremont.pl