Jakie mogą być tanie ozdoby świąteczne?

Wszyscy chcemy, aby Boże Narodzenie było niedrogie, więc oto kilka sugestii, jak to zrobić.

Papier do pakowania: Co powiesz na zrobienie własnego papieru do pakowania? Możesz kupić zwykły kolorowy lub wzorzysty papier w sklepie dyskontowym lub dolarowym i użyć kredek lub markerów, aby go ozdobić. Możesz również spróbować wydrukować jakiś clipart z Internetu i wyciąć go.

Papier do pakowania jest również bardzo łatwy do wykonania z różnych tkanin, które możesz mieć leżące wokół, jak stare szaliki, kawałki tkaniny ze starych ubrań, itp. Wystarczy pociąć je na kwadratowe lub prostokątne kształty, a następnie związać je wstążką, włóczką lub nawet sznurkiem.

Owijanie prezentów może być również tanie, jeśli kupisz na wyprzedaży torebki na prezenty, bibułki i kokardy – a zwłaszcza jeśli zrobisz własne tagi na prezenty!

Kartki świąteczne: Zamiast kupować kartki świąteczne, możesz zrobić własne. Istnieje kilka stron internetowych, które oferują darmowe szablony, które można pobrać i wydrukować na papierze fotograficznym. Następnie wypełnij puste miejsca za pomocą pióra atramentowego (lub ręcznie), wyciąć karty i złożyć je razem. Odrobina kreatywności może przejść długą drogę! Nie zapomnij też o domowych smakołykach i wypiekach!

Więcej na: cityislife.pl