Dla kogo będzie idealny e-pod?

E-papierosy są coraz bardziej popularną alternatywą dla standardowych papierosów. Wyróżnić możemy przy tym ich różne rodzaje, w zależności od tego, jak są wykonane i czym się charakteryzują. Poznaj bliżej jeden z modeli, jakim jest e-pod.

E-papieros typu Pod

E-pody to pewna ewolucja e-papierosów, która charakteryzuje się wyjątkowo małymi rozmiarami. Dzięki temu jest bardzo poręczna i łatwa do zabierania ze sobą dosłownie na każdą wycieczkę albo w miejsce, w którym spędzimy cały dzień – jak choćby do pracy czy na studia.

Niewielkie rozmiary e-poda gwarantują, że zmieści się nawet w kieszeni czy małej torebeczce, co z pewnością docenią zarówno panie, jak i panowie. Kobiety z łatwością zmieszczą go w torebce razem z innymi niezbędnymi przedmiotami, a mężczyźni po prostu wrzucą do kieszeni, by zawsze mieć pod ręką.

Wygodny i łatwy w użytkowaniu

Na dodatek do swoich małych rozmiarów, e-pod jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, które charakteryzuje się prostotą budowy i łatwością używania. Papierosy elektroniczne typu pod zazwyczaj mają budowę kompaktową, w której większość elementów jest ze sobą na stałe zespolona i tworzy jedną zgrabną całość. Dzięki temu nigdy nie mamy problemu z jego używaniem – wystarczy nalać liquidu i gotowe.

Taka sama pojemność dzięki kompaktowej budowie

Ogromną zaletą wielu modeli e-podów jest to, że ich kompaktowa budowa pozwoliła na zachowanie takiej samej pojemności zbiorniczka na e-liquid jak w klasycznym e-papierosie pomimo mniejszego rozmiaru. W ten sposób e-papierosy typu pod wcale nie kończy się szybciej i nie wymaga zbyt częstego uzupełniania, co na pewno docenią wszyscy miłośnicy komfortowego, długiego palenia.